Visų pirma - žmogus, o tik tada veikla

- Ar tikrai žinote tai, ko Jūsų verslui iš tikrųjų reikia? Kas Jus paverstų visapusiškai sėkmingu?

Mes gilinamės į veiklą ir aiškinamės, ko reikia verslininkui, kad jis ir jo verslas ne tik augtų, būtų pažangus, bet ir taptų sėkmingas. Kiekvienas yra vedamas individualiai, savo greičiu. Tai vadiname investicija į save.

Įsivaizduokite komandą, kurios tikslas – daryti viską, kad Jums būtų saugu. Mes kartu Jūsų veiklą galime paversti gražia ir nuoseklia partneryste.

Mūsų tikslas yra visapusiška sėkmė. Ne tik augimas ir pažanga, kurie dar nėra visuma.

Mūsų visuomenėje vyrauja klaidinga nuomonė apie tai, kas yra sėkmė. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų įmonės pelnas didėja – Jūs manote, kad esate sėkmingas. Žmonės aplinkui taip pat mano, kad esate sėkmingas. Tačiau ar tai tiesa? Iš tiesų, augimas ir pažanga yra tik dalis sėkmės, o sėkmė yra viso gyvenimo visuma.

Augimas

Jei Jūs padidinsite savo kompanijos apyvartą ar pelną keletą kartų – tai vadinsime augimu. Augimas – tai tik Jūsų materialinės nuosavybės didėjimas. 

Pažanga

Jei augimas yra lydimas etikos, disciplinos ir nuoširdumo supančiai aplinkai – tai jau yra pažanga. Paprastai tariant, augimas ir etika yra pažanga.

Sėkmė

Pažanga lydima nuoširdumo, paprastumo ir dėkingumo – tai yra sėkmė.

Net jei esate materialiai turtingas, tačiau nesijaučiate laimingas, vadinasi, nesate ir sėkmingas. Pati sėkmė savyje apima ne tik įvairiapusį materialinį augimą bei pažangą, bet ir stabilumą, laimę ir vidinę ramybę. Taigi, ko iš tikrųjų siekiate?

Partnerystė

Light Financials – tai platesnis požiūris. Partneris, kurio dėka ne tik pažinsite save, bet ir išplukdysite savo verslą į platesnius ir gilesnius vandenis. Partneris, padėsiantis atverti akis, pasiekti trokštamą balansą ir pajusti natūralią gyvenimo tėkmę. Taip tampama iš tiesų sėkmingu.