Pokyčiai
leidžia verslui augti

Verslo krizė – tai išbandymų laikotarpis, sąlygojantis esminius pokyčius visos įmonės veikloje. Tinkamu krizės valdymo atveju pozityvių veiklos rezultatų pasiekti galima daug lengviau.

Realūs ir apskaičiuoti veiksmai krizinėse situacijose gali pasitarnauti tinkamai ir apsaugoti nuo didelių materialinių ir nematerialinių praradimų įmonės veikloje.   

Verslo gyvavimo ciklą galime suskirstyti į 4 etapus:

Pakilimą, Piką, Nuosmukį ir Krizę

Ekonominę verslo krizę galime vadinti lūžio tašku, kuriame prasideda įmonės sveikimas arba bankrotas.

Kam reikalingi partneriai?

Daugiausiai išbandymų ir atsakomybių  kriziniu laikotarpiu tenka veiklos vadovui. Neramiam ir neturinčiam su kuo pasitarti vadovui – sunku priimti racionalius ir užtikrintus sprendimus krizinėse situacijose.  

 Pagrindinė Light Financials partnerystės dalis kriziniu laikotarpiu būtų vadovo vedimas tinkama linkme siekiant visais galimais resursais suvaldyti situaciją ir išlaikyti veiklos stabilumą ir vadovo vidinę ramybę.


Sumanus valdymas

Krizinės situacijos rezultatai gali būti ir neigiami, ir teigiami. Įprasta, kad išeities tikimybė yra 50% : 50%, tačiau šį santykį galima pakeisti sumaniu valdymu.

Light Financials komanda užtikrins sumanų valdymą šiomis priemonėmis:

Operatyviniais daliniais auditais:

·  Finansinės dalies

·  Strategijos dalies

·  Personalo dalies

·  Komercinės veiklos dalies

Atlikus kritinių veiklos dalių auditą pateiksime išvadas ir sprendimus, kuriais vadovaudamasis verslo vadovas priiminėti racionalius sprendimus. 


Kelias vedantis į priekį link sveikimo

Mūsų veikla – pagrįsta glaudžia partneryste. Ji mums – tarpusavio santykis, kai nuosekliai veikiama viena kryptimi ir suteikiama pagalba visose situacijose. Turėdami visų kompetencijų specialistus vedame verslą tinkama linkme.

Susisiekime

  Rekvizitai

  Light Financials, UAB

  Įmonės kodas:  170792229

  PVM mokėtojo kodas: LT707922219

  Adresas

  R. Kalantos g. 161

  LT-52315, Kaunas

  www.lightfinancials.com

  Konsultacija

  Mob. +370 601 98889

  Mob. +370 611 89444

  paslaugos@lifi.lt